Máte finanční problémy ?

Hrozí Vám exekuce nebo dražba vašeho bytu nebo rodinného domu ?? 

Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ANO,  je tohle vysvětlení právě pro vás.

 

Naše společnost jako jedna z velmi mála, si neúčtuje vůči klientům žádné další skryté poplatky za vyřízení, schválení a už vůbec za vyplacení nebo převody při výběru hovotovostí.


Moc dobře víme a jsme o tom přesvědčeni, že ten kdo je v exekučním řízení nebo jiné podobné situaci, nemá ani tolik času, aby mohl tuto velice složitou životní situaci nějakým zbůsobem řešit. Určitě nemá žádné své naspořené peníze, kterýma by mohl své problémy řešit. Takovéto situaci příchází vždy v době, kdy to člověk nejméně očekává.


My, ale přícházíme s řešením ! Také nás stále překvapují situaci, kdy si sám klient vypůjčil malou částku na úhradu nedoplatku za elektrickou energii. žil spořádaným životem svém malém rodinném domečku, až do chvíle, kdy u jeho dveří zazvonil exekutor. Půjčil si,aby nebyl dlužen a mohl nadále vyžívat elekřinu. Kdyby ovšem věděl budoucí tragické následky tohoto činu, tak by jistě příště zvážil a už nikdy by takto neučinil. Dlužná částka, kterou si klient sám vypůjčil od společnosti s nekalou činností a neprůhlednými vlastníky se vyšplhala natolik, že byl na něj uvalen exekuční příkaz a dům byl pod cenou prodám dálší zpřízněné osobě samotného exekutora ( penále, úroky, pokuty ). Je to až nepochopitelné, že takový hienismus na samotných slušných lidech tady ještě existuje ...?


Každá situace má své řešení, je jen potřeba ji rychle řešit a neschovávat se před opravněnými v domění, že když nic nemáme nic nám nemohou vzít. Skutečnost je avšak úplně jiná.


Jako jedna z mála firem nabízíme tímto možnost konsolidace půjček nebo samotné vyplacení exekučního nebo exekučních příkazů, tak aby klient co nejvíce ušetřil na dalších nákladech s tím spojených. To jsou např. ( náklady nálezácího řízení 12 500 Kč, náklady na exekuci 38 000 Kč, právnické služby a samozřejmě úroky a úroky z úroků ). Tedy samotná výše jistiny neboli celkové dlužné částky může vyrůst z 80 000 Kč až na neuvěřitelných 680 000 Kč ( v některých případech i více ). A to vše pod záštitou našich zákonodárců jako jsou úřady exekutorů, rozhodců, konkurzních správců a jiných.


 
Naše specializace je tzv. leasing bytů, rodinných domů, zahrad, chalup a pozemků. Tyto nemovitosti mohou být i zadlužené nebo v zástavním právu. To vše vyřešíme za vás a pomůžeme ušetřit nemalé peníze. Naši půjčku můžete začít splácet třeba tím, že k nám nastoupíte jako obchodní reprezentant. Naši splátku poté nemusite v měsíčních výdajích domacnosti nijak pocítit.


Splatnosti úvěrů jsou od 1 roku až do 20 let a od 50 000 Kč až do výše 1 000 000 Kč.


Vždy se snážíme o úplné vyplacení všech zástav a stávajících dluhů, tak aby klientovi tyto nebylo zasahováno do soukromí a majetku. Raději se dnes zdarma informujte a nečekejte na to ,že se to nějak samo vyřeší. Ono se to samo sice určitě vyřeší, ale počítejte s tím, že ve váš neprospěch a to nemalého rázu.

 

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv informovat telefonicky nebo emailem.

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zřeknutí se právní odpovědnosti

Tyto webové stránky neposkytují právní rady a tudíž nemohou být za takové považovány. Přestože se v maximální míře snažíme o přesnost a úplnost poskytnutých informací, nepřebíráme jakoukoli právní zodpovědnost za jakékoli prohlášení, které je na nich prezentováno. Naše společnost neposkytuje právní služby. V případě, že jsou v rámci naší činnosti našimi klienty vyžadovány právní služby, obracíme se za účelem jejich poskytnutí na osoby oprávněné tyto služby nabízet (notáři, advokáti).